Playmobil Veselá vodní dráha

Kód: 70267
Pro kluky Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
1 480 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
  • Veselá vodní dráha Playmobil
  • Rozměry vodní dráhy: 59 x 49 x 20 cm (délka x šířka x výška)

  • Počet dílků: 16

  • Materiál: plast

  • Věk: + 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato vodní dráha má ideální velikost pro hraní na zahradě nebo balkóně. Pomocí otáčení kliky se ve vodním kanálu vytvoří proud, který uvede plavidla a zvířátka do pohybu. Otáčet lze v obou směrech. Stačí jen nalít do dráhy vodu, otočit klikou a začít se bavit.

Stavebnice je zaměřena na rozvoj jemné motoriky a kognitivní dovednosti u dětí.

 

Postavičky: maminka a 2 děti

Vhodné pro děti od 18ti měsíců věku

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil 1.2.3
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.