Playmobil Sběratelský poník "Lewitzer"

Kód: 70515
Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
339 Kč
Skladem
  • Sběratelský poník "Lewitzer" Playmobil
  • Počet dílků: 22
  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malý chlapec se stará o svého kamaráda poníka Lewitského. Teď připravil vše, co je pro jeho péči potřeba: štětec, houbu a uzdu. 

Hra obsahuje figurku chlapce, poníka Lewitzera, kbelík, modrou krabici pro jezdecké vybavení a další doplňky.

 

Není vhodné pro děti do tří let věku, obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil Country
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.