Playmobil Vrtulník speciální jednotky

Kód: 9363
Pro kluky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
879 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
  • Rozměry vrtulníku: 37 x 25 x 34,5 cm (délka x šířka x výška)
  • Materiál: plast
  • Věk: 5+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vrtulník speciální jednotky je důležitý v boji proti prchajícím lupičům. V tomto případě pomáhá zasahujícím policistům dopadnout lupiče, který se snaží utéct po vodě.

V setu najdeš policistu v potápěčském obleku, který může použít naviják a jít přímo do akce, vrtulník s navijákem pro sestup policejního potápěče a kompletní potápěčskou techniku včetně vybavení pro potápěče. Součástí je také vrtulník, který má výklopné přední sklo kabiny a otevírací boční dveře.

 

Není vhodné pro děti do tří let věku - osahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro kluky
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.