Playmobil Velký zábavní park

Kód: 70558
Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
1 198 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení

 

  • Rozměry balení: 51 x 39 x 12 cm (délka x výška x šířka)
  • Počet součástek: 130
  • Materiál: plast
  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velký zábavní park - limitovaná edice! Do města přijel velký zábavní park s houpačkami, řetízkovým kolotočem a stánkem s občerstvením. Děti se už nemůžou dočkat, až se na kolotoči svezou!

Zábavní park obsahuje řetízkový kolotoč na ruční pohon (točí se otáčením kliky kolotoče) s barevným osvětlením, stánek s ledovou tříští a malým občerstvením, tatínka a maminku s kočárkem pro dvojčátka, dvě miminka a holčičku s chlapečkem.

Pro světla kolotoče jsou nutné baterie: 3 x 1,5V AAA (nejsou součástí setu).

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil Family Fun
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.