Playmobil Velký traktor se speciálním nářadím

Kód: 6867
Pro kluky
Značka: Playmobil
560 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
15.6.2023
Možnosti doručení
  • Kdo z kluků by doma nechtěl mít traktor? A tento traktor má spoustu možností, jak si s ním pořádně pohrát (vidlice, radlice, lžíce..)
  • Rozměry traktoru podle vybavení: 31-40 x 12 x 14-22 cm (délka x šířka x výška)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velký traktor se speciálním nářadím obsahuje:
- čelní vidlici pro možnost nabírání balíků sena
- čelní pohyblivou lžíci pro nakládání sypkého materiálu
- čelní radlici

Na zadní část traktoru můžete namontovat radlice. Traktoru je možné odebrat střechu, aby bylo možné si s ním pěkně pohrát, kabina pojme jednoho řidiče.

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil Country
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.