Playmobil Velký traktor se speciálním nářadím

Kód: 6867
Pro kluky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
560 Kč
Skladem
  • Kdo z kluků by doma nechtěl mít traktor? A tento traktor má spoustu možností, jak si s ním pořádně pohrát (vidlice, radlice, lžíce..)
  • Rozměry traktoru podle vybavení: 31-40 x 12 x 14-22 cm (délka x šířka x výška)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velký traktor se speciálním nářadím obsahuje:
- čelní vidlici pro možnost nabírání balíků sena
- čelní pohyblivou lžíci pro nakládání sypkého materiálu
- čelní radlici

Na zadní část traktoru můžete namontovat radlice. Traktoru je možné odebrat střechu, aby bylo možné si s ním pěkně pohrát, kabina pojme jednoho řidiče.

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil Country
Záruka: 2 roky
Doporučený věk: 4 roky a více

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení