Playmobil Velká koňská farma

Kód: 6926
Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
2 150 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
  • Playmobil Velká koňská farma
  • Rozměry stáje: 69 x 41 x 24 cm (délka x šířka x výška)
  • Materiál: plast
  • Věk: 5+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Playmobil Velká koňská farma je rájem pro všechny milovníky koní. O ty je třeba se neustále starat, o což se starají dvě jezdkyně. V sadě naleznete velkou koňskou stáj s výběhem pro koně, dvě uzamykatelné stáje pro koně se samostatným výběhem a hlavní stáj se spoustou doplňků pro koně. Součástí koňské farmy jsou také dva koně a jedno hříbě a také dvě jezdkyně (Western a Anglie). Na vrata stáje je možné nalepit jméno svého koníka.

 

 

Není vhodné pro děti do tří let věku, obsahuje malé části!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro každého
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.