Playmobil Velká farma se silem

Kód: 70132
Pro kluky Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
2 699 Kč
Skladem
  • Velká farma se silem, farma pro spoustu hospodářských zvířátek se špičkovým vybavením!
  • Rozměry farmy: 46 x 50 x 29 cm (délka x šířka x výška)
  • Rozměry sila: 24 x 14 x 36 cm (délka x šířka x výška)
  • Počet dílků: 255
  • Materiál: plast
  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká farma se silem, farma pro spoustu hospodářských zvířátek se špičkovým vybavením!

Na farmě najdeš vše, co k chovu nezbytně potřebuješ. Výsuvný a otočný jeřáb pro přepravu balíků sena, které se ukládají pod střechu farmy, moderně vybavený kravín s kartáčem pro očištění kraviček a dojícím zařízením, chlívek pro prasátka s hřejivou červenou lampou pro malá selátka a venkovní výběhy pro kravičky a prasátka. Nechybí ani silo pro skladování krmiva pro zvířata, které může být naplněno sypkým materiálem a poté vyprázdněno.

Postavičky: farmář s farmářkou a synkem, 3 kravičky a 4 prasátka, kočičí rodinka

 

Nevhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro každého
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení