Playmobil Velká farma se silem

Kód: 70132
Pro kluky Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
2 699 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Velká farma se silem, farma pro spoustu hospodářských zvířátek se špičkovým vybavením!
  • Rozměry farmy: 46 x 50 x 29 cm (délka x šířka x výška)
  • Rozměry sila: 24 x 14 x 36 cm (délka x šířka x výška)
  • Počet dílků: 255
  • Materiál: plast
  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká farma se silem, farma pro spoustu hospodářských zvířátek se špičkovým vybavením!

Na farmě najdeš vše, co k chovu nezbytně potřebuješ. Výsuvný a otočný jeřáb pro přepravu balíků sena, které se ukládají pod střechu farmy, moderně vybavený kravín s kartáčem pro očištění kraviček a dojícím zařízením, chlívek pro prasátka s hřejivou červenou lampou pro malá selátka a venkovní výběhy pro kravičky a prasátka. Nechybí ani silo pro skladování krmiva pro zvířata, které může být naplněno sypkým materiálem a poté vyprázdněno.

Postavičky: farmář s farmářkou a synkem, 3 kravičky a 4 prasátka, kočičí rodinka

 

Nevhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro každého
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.