Playmobil Vánoční obývací pokoj

Kód: 9495
Pro kluky Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
387 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
  • Včetně svítícího vánočního stromku (pro rozsvícení stromku jsou potřeba 2 x 1,5 V AAA baterie - baterie nejsou součástí balení)
  • Vánoční pokoj umožňuje dětem si v předvánočním čase pohrát se svojí fantazií a představovat si, jak proběhne ten jeho vysněný štědrý večer

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje postavičky rodiny (maminka, tatínek, dítě), vánoční stromek, křeslo, stoličku, konferenční stolek, polštář, 2 dárky, adventní aranžmá, betlém, vánoční nástěnku, talířek na cukroví, chrastítko, kousátko, panenku, přenosnou dětskou sedačku, hrací hrazdičku

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil Vánoce
Záruka: 2 roky
Doporučený věk: 4 roky a více

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.