Playmobil Útulný obývací pokoj

Kód: 70207
Pro holky
Značka: Playmobil
479 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Možnosti doručení
  • útulný obývací pokoj z kategorie Dollhouse - novinka roku 2020
  • včetně figurek dědečka a vnoučka a dalších doplňků
  • funkční plápolající krb na 2x 1,5V AAA baterie (jsou součástí balení)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje figurku dědečka, vnoučka, štěňátko,krb - funkční na baterie 2 x 1,5 V AAA (baterie jsou součástí balení), palivové dřevo, rozkládací pohovku, příborník, 2 stoly v obývacím pokoji, vycházkovou hůl, koš pro psy, vodítko pro psa, psí kost, notebook, hi-fi systém (3 části), zeměkoule, Modelový dům, houpacího koně, hlemýždě, ježka

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil Dollhouse
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.