Playmobil Dino Rise Uncle Rob: Výzbroj do boje a Deinonychus

Kód: 70629
Pro kluky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
444 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
  • Pro milovníky dinosaurů přichází novinka 2021 - Playmobil Dino Rise
  • Dinosauří bitvy mohou začít - zvítěží stroje nebo lidé za pomocí dinosaurů?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Strýček Rob je chytrý člověk v Dino týmu. Díky jeho nápadům dokázali hrdinové vybavit své dinosaury chladnou bojovou výbavou, aby se mohli postavit robotům. Vynalézavý Rob má po svém boku věrného Deinonycha, pro kterého samozřejmě navrhl také mimořádně silné brnění a úchyt pro děla. Ti dva jsou neporazitelným týmem!

Deinonychus neboli "strašný dráp" byl masožravý dinosaurus, díky kterému vědci prokázali příbuznost mezi dinosaury a ptáky.

Nevhodné pro děti do tří let!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro kluky
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.