Playmobil Tlamoun Sopťák s prakem na ovce

Kód: 9461
Pro kluky
Značka: Playmobil
799 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Možnosti doručení
  • Rozměry praku na ovce: 18 x 11 x 16 cm (délka x šířka x výška)
  • Počet dílků: 41
  • Materiál: plast
  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Se hrou Tlamoun Sopťák s prakem na ovce si užiješ spoustu legrace! Viking Sopťák je kovář se srdcem na pravém místě, ale chov ovcí bere, jak se říká, po svém. 

Součástí hry je funkční prak na ovce s otočnou plošinou, terč s podstavcem se záchytnými koši pro ovce a také tři ovce (dvě bílé a jedna vzácná černá ovce), které se používají jako střely do praku.

 

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil Dragons
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.