Playmobil Teenager s autem na dálkové ovládání

Kód: 70561
Pro kluky Pro holky
Značka: Playmobil
79 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Možnosti doručení
  • Figurka z řady Playmo-Friends
  • Velikost postavičky: 7,5 cm
  • Rozměry balení: 12 x 16 x 4 cm (šířka x výška x hloubka)
  • Počet dílků: 4
  • Materiál: plast
  • Doporučený věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teenager s autem na dálkové ovládání, to je to, co si přeje každý kluk. Vezmi po škole kamaráda do parku a užijte si skvělou zábavu.

 

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil Playmo-friends
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.