Playmobil TEAM S.H.A.R.K Raketový skútr

Kód: 70007
Pro kluky
Značka: Playmobil
379 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Možnosti doručení
  • Rozměry skútru: 12,5 x 13 x 5 cm (délka x výška x šířka)
  • Počet dílku: 28
  • Materiál: plast
  • Věk: 6+

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEAM S.H.A.R.K Raketový skútr pomáhá agentovi při jeho nové podmořské misi zneškodnit kapitána "Rybí očko" a jeho bandu S.H.A.R.K. Zločinec se se speciální žraločí helmou prohání na raketovém skútru po mořské hladině. Při setkání s Top agentem neváhá využít střely k jeho zneškodnění. Nová podmořská mise tak může začít!

Součástí balení je raketový skútr s funkčními střelami a zločinec se speciální žraločí helmou.

Postavičky: 1 zločinec

 

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části !

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro kluky
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.