Playmobil Starter pack Policie doplňkový set

Kód: 70502
Pro kluky
Značka: Playmobil
369 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Možnosti doručení
  • Playmobil Starter pack Policie doplňkový set
  • Počet dílků: 15
  • Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Policejní motorkář opět v akci! Zloděj právě vyloupil obchod a ukradl všechny peníze. Teď se snaží na svém skateboardu uniknout ulicemi města policistovi, který ho pronásleduje na své motorce. Když ale policista zloděje dostihl, kořist už nemá. Kam schoval peníze?

Herní sada obsahuje dvě figurky PLAYMOBIL, motorku, skateboard, batoh, mobilní telefon, zlatou tašku a mnoho dalších doplňků, díky nimž můžete znovu zažít vzrušující kriminální lovy.

 

 

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro kluky
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.