Playmobil Spy Team Ponorka

Kód: 70003
Pro kluky
Značka: Playmobil
529 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Možnosti doručení
  • Rozměry ponorky: 13-23 x 8 x 11 cm (délka x výška x šířka)
  • Počet dílku: 75
  • Materiál: plast
  • Věk: 6+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spy Team Ponorka s funkčními střelami a pohyblivými rameny s úchyty pomáhá Top agentům v boji proti mořskému zločinci! V nové podmořské misi musí Agenti zneškodnit kapitána "Rybí očko" a jeho bandu S.H.A.R.K. Na mořském dně právě zpozorovali jednoho ze zločinců a snaží se ho chytit pomocí ponorky s chapadly.

Součásti setu je ponorka s funkčními střelami a pohyblivými rameny s úchyty a také zločinec s ručním skútrem a funkčními střelami.

Postavičky: agent a zločinec S.H.A.R.K.

 

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro kluky
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.