Playmobil Rozšíření ZOO - vyhlídková cesta

Kód: 70348
Pro kluky Pro holky
Značka: Playmobil
288 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Možnosti doručení
  • Playmobil Rozšíření ZOO - vyhlídková cesta
  • Počet dílku: 31
  • Rozměry: 23,5 x 14 x 12,5 cm (délka x výška x šířka)
  • Materiál: plast
  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Playmobil Rozšíření ZOO - vyhlídková cesta. V ZOO se musí každý návštěvník chovat tak, aby co nejméně rušil zvířátka. Pro je pro pozorování připravena vyvýšená vyhlídková cesta, kterou je možné umístit k jakémukoliv výběhu.

 

Není vhodné pro děti do tří let věku, obsahuje malé části!

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro každého
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.