Playmobil Přenosný dům pro panenky

Kód: 5167
Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
740 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
  • Přenosný domeček pro panenky včetně nábytku a zařízení domečku a figurek se spoustou doplňků
  • Jakmile si holčička dohraje, všechny figurky a doplňky se zavřou do domečku a je uklizeno!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenosný domeček pro panenky obsahuje figurku tatínka, mamínky, dítěte,2 pejsky, 2 křesla, vázu s kyticí květin, televizor, stereofonní skříň se skříní, konferenční stolek, 2 karafy, 2 postele, 2 peřiny, 2 noční stolky, polici, knihu, 1pár pantoflí, koš, krabičku, kolébk, panenku, kojeneckou láhev, vysokou židli, 2 židle, kuchyňský stůl, kombinovanou lednici s mrazákem, sporák / dřez, plech na pečení, 2 konzervované potraviny, 4 nože, 4 vidličky, 4 lžíce, láhev, 2 sklenice, 4 šálky, 2 talíře, hrnec, pánev, kastrol, balíček vajec, kuře, salát, klobása / steak, sýr, džus, mléko, vanu, wc, umyvadlo se zrcadlem, ručník, pohárek na zubní kartáčky, 2 zubní kartáčky, 2 tuby, kartáč.

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil Dollhouse
Záruka: 2 roky
Doporučený věk: 4 roky a více

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.