Playmobil 1.2.3 Přenosná Noemova archa

Kód: 6765
Pro kluky Pro holky
Značka: Playmobil
748 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
  • Plovoucí loď se zvířátky
  • Materiál: plast
  • Rozměry balení: 32 x 22 x 20 cm (šířka x výška x hloubka)
  • Věk: + 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Playmobil Přenosná Noemova archa je plovoucí loď se zvířátky, se kterou si mohou hrát i ti nejmenší. Podpalubí lodi navíc slouží jako přenosný kufřík pro zvířátka, takže si je můžeš přenést, kde bude potřeba. Přenášení hraček ti usnadní i vytahovací rukojeť lodi.

Postavičky: Noem se svou ženou a zvířátka

 

PLAYMOBIL® 1.2.3 je bezpečný, bez hran, barevný a plný fantazie. Svou všestranností pomáhá dětem v jejich rozvoji. Neobsahuje malé díly, které by děti mohly spolknout. Hračky jsou absolutně hygienické, lehce omyvatelné, nepouštějí barvu.

 

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro nejmenší
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.