Playmobil pojízdná trpasličí pevnost

Kód: 9340
Pro kluky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
1 717 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
  • Rozměry krabice (balení):51 x 35 x 12,5 cm
  • Materiál: plast
  • Věk: 5 +

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Pojízdná trpasličí pevnost. S pojízdnou trpasličí pevností se můžeš pokusit dobýt kterýkoli rytířský hrad. Pevnost má ve spodní části otevíratelnou klec, ve které je ukrytý divoký troll.

Součástí pevnosti jsou čtyři hlídkové koše a dvě vyklápěcí okna s funkčními samostříly. Úplně nahoře pojízdné trpasličí pevnosti je naviják, kterým lze zvednou drobný náklad.

Postavičky: 3 figurky o velikost 6,5 cm, trolla. Všechny figurky mají pohyblivé ruce.

 

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro kluky
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.