Playmobil Pásový jeřáb

Kód: 70442
Pro kluky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
1 750 Kč
Skladem
  • Pásový jeřáb
  • Rozměry: 38,5 x 58,5 x 12,5 cm (výška x šířka x délka)
  • Materiál: plast
  • Počet dílků: 93
  • Věk: 5+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teď už ti opravdu nic nechybí ke stavbě nového domu, zbývá se jen postarat o zboření toho starého. S tím ti může perfektně pomoct pásový jeřáb s řetězovým pohonem a demoliční koulí. Dva zkušení stavební dělníci dokáží pomocí demoliční koule část budovy zbourat, se zbytkem si poradí pomoci výbušnin.

Součásti setu je jeřáb s demoliční koulí, betonová stěna s funkcí rozlomení a výbušné zařízení.

Postavičky: 2 stavební dělníci

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro kluky
Záruka: 2 roky
Doporučený věk: 4 roky a více

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení