Playmobil Pásový jeřáb

Kód: 70442
Pro kluky
Značka: Playmobil
1 750 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
15.6.2023
Možnosti doručení
  • Pásový jeřáb
  • Rozměry: 38,5 x 58,5 x 12,5 cm (výška x šířka x délka)
  • Materiál: plast
  • Počet dílků: 93
  • Věk: 5+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teď už ti opravdu nic nechybí ke stavbě nového domu, zbývá se jen postarat o zboření toho starého. S tím ti může perfektně pomoct pásový jeřáb s řetězovým pohonem a demoliční koulí. Dva zkušení stavební dělníci dokáží pomocí demoliční koule část budovy zbourat, se zbytkem si poradí pomoci výbušnin.

Součásti setu je jeřáb s demoliční koulí, betonová stěna s funkcí rozlomení a výbušné zařízení.

Postavičky: 2 stavební dělníci

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro kluky
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.