Playmobil Osvětlený Betlém

Kód: 9494
Akce Pro kluky Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
718 Kč –3 %
Playmobil Osvětlený Betlém
718 Kč –3 % 699 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Klasická a typická vánoční dekorace - Betlém, Ježíšek, Marie, Josef a zvířátka
  • Pro betlém jsou nutné baterie 2 x 1,5 V micro baterie (nejsou součástí balení).
  • Součástí Betlému je i stojánek - lze využít jako dekoraci
  • Rozměry betlému: 37 x 17 x 23 cm (délka x šířka x výška)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční dekorace nejen pro děti na hraní. Betlém by měl být součástí každé domácnosti v předvánočním a vánočním čase.Pro betlém jsou nutné baterie 2 x 1,5 V micro baterie (nejsou součástí balení).

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil Vánoce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Doporučený věk: 4 roky a více
Položka byla vyprodána…

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.