Playmobil Obchod s potravinami

Kód: 9403
Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
761 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.4.2023
Možnosti doručení
  • Obchod s potravinami z kategorie City Life se spoustou doplňků potěší každou holčičku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje figurku ženy, figurku muže, figurku dívky, obchod se zdravou výživou, chladicí pult, pokladnu, váhu, 3 přepravky na nápoje, 12 lahví, sekáček, 6 dřevěných přepravek, 3 držáky přepravek, 6 tablet, 2 koše, prkénko na krájení, džbán, rajčatový džus, 6 sáčků, karton na mléko, 2 tuby, sklenici zeleniny, 3 boxy na vejce, výběr sýrů, výběr klobás, 2 párky, 2 ananasy, 2 vodní melouny, 2 papriky, 2 svazky mrkve, dýně, 2 květák, banány, cibule, salát, červené zelí, 2 žluté řepy, 2 červené řepy, 2 bílé řepy, klobouk, sukně (dvoudílná), batoh, hrnková rostlina

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil City Life
Záruka: 2 roky
Doporučený věk: 4 roky a více

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.