Playmobil Můj tahací vláček se zvířátky

Kód: 70405
Pro kluky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
425 Kč
Skladem
  • Playmobil Můj tahací vláček se zvířátky
  • Rozvíjí jemnou motoriku
  • Věk: od 18 měsíců
  • Obsahuje 6 dílků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Playmobil Můj tahací vláček se zvířátky nabízí nejmenším dětem možnost nejrůznějších kreativních her. Děti si mohou hrát s jednotlivými zvířátky jednotlivě nebo z nich jednoduše vytvořit dlouhý zvířecí vláček. Set obsahuje postavičky a zvířátka, včetně příslušenství.

Postavičky: 1 dirigent, 1 dívka, 1 chlapec

Zvířata: 1 tlačný slon, 1 tlačná kočka, 1 tlačné kuře

 

PLAYMOBIL® 1.2.3 je bezpečný, bez hran, barevný a plný fantazie. Svou všestranností pomáhá dětem v jejich rozvoji. Neobsahuje malé díly, které by děti mohly spolknout. Hračky jsou absolutně hygienické, lehce omyvatelné, nepouštějí barvu.

 

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil 1.2.3
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení