Playmobil Můj tahací pejsek

Kód: 70406
Pro kluky Pro holky
Značka: Playmobil
229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
15.6.2023
Možnosti doručení
  • Playmobil Můj tahací pejsek
  • Rozvíjí jemnou motoriku
  • Materiál: plast
  • Věk: od 18 měsíců
  • Počet dílů 6

Detailní informace

Detailní popis produktu

Playmobil Můj tahací pejsek

Pes potřebuje dovádět na čerstvém vzduchu, a proto vyrazil se svými malými společníky na louku. S dětskou sadou Playmobil mohou děti znovu oživit venčení a zažít vzrušující den se psem. Pes může být veden sám nebo postavami na vodítku.

 

PLAYMOBIL® 1.2.3 je bezpečný, bez hran, barevný a plný fantazie. Svou všestranností pomáhá dětem v jejich rozvoji. Neobsahuje malé díly, které by děti mohly spolknout. Hračky jsou absolutně hygienické, lehce omyvatelné, nepouštějí barvu.

 

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil 1.2.3
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.