Playmobil Mateřská škola

Kód: 70280
Pro kluky Pro holky
Značka: Playmobil
1 599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Možnosti doručení
  • Mateřská školka s osvětlením (baterie jsou součásít setu)
  • Možné dokoupit Dětské hřiště jako doplnění mateřské školy.
  • Počet dílků: 180

Detailní informace

Detailní popis produktu

Budova mateřské školy s koupelnou, kuchyní pro přípravu svačinek a velikou hernou. Ve školce je také prostor pro jídlnu pro děti. Do školky můžete zazvonit, na budově je funkční zvonek a venkovní osvětlnení na baterie, které jsou součástí balení. Před školkou je malá zahrádka se záhonkem květin.

Dokoupit je možné Dětské hřiště jako doplnění mateřské školy.

 Není vhodné pro děti do tří let věku, obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil City Life
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.