Playmobil Lvi ve venkovním výběhu

Kód: 70343
Pro kluky Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
670 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
  • Playmobil Lvi ve venkovním výběhu
  • Rozměry: 37 x 27 x 15 cm (délka x výška x šířka)
  • Materiál: plast
  • Počet dílku: 61
  • Věk: 4+

     

Detailní informace

Detailní popis produktu

Playmobil Lvi ve venkovním výběhu. Táta lev, lvice a malá lvíčata našla domov ve výběhu s jezírkem a stromem, kde bydlí také rodina veverek a volavka. Návštěvníci ZOO je mohou bezpečně pozorovat z vyvýšené terasy, kde se nachází také dalekohled.

Postavičky: maminka s chlapečkem

Zvířátka: lev, lvice a dvě lvíčata, volavka a dvě veverky

 

Není vhodné pro děti do tří let věku, obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro každého
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.