Playmobil Ložnice

Kód: 9271
Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
369 Kč
Skladem
  • Součásti balení je stojací funkční lampa na 1 ks baterie AAA (baterie není součástí balení)
  • KategorieCity Life- možné kombinovat s ostatními pokoji a mít tak celé vybavení se všemi místnostmi
  • Vybavení domečků také v kategorii Dollhouse

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje figurku ženy, manželskou postel, skříň, stojací lampa - funkční na 1ks baterie AAA (není součástí balení), koberec, kosmetické zrcátko, šaty, 2 ramínka na šaty, stoličku, 2 stolní lampičky, koš, příčesek, rádio s hodinami, stoh knih, rtěnka, řasenka, štětec na pudr, krabička na pudr, láhev, 2 kosmetické lahvičky

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil City Life
Záruka: 2 roky
Doporučený věk: 4 roky a více

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.