Playmobil Koupelna s vanou

Kód: 70211
Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
358 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.4.2023
Možnosti doručení
  • Kategorie Dollhouse - možné kombinovat s ostatními pokoji a mít tak celé vybavení se všemi místnostmi
  • vybavení domečků také v kategorii City Life

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje figurku muže, umyvadlo se zrcadlem, vanu, záchod s držákem toaletního papíru a wc štětkou, dětskou toaletní sedačku, stoličku, 2 koše, koberec, rtěnku, řasenku, štětec na pudr, hřeben, kartáč na vlasy, 2 kelímky, 2 tuby, 2 zubní kartáčky, láhev s rozprašovačem, flakón, nůžky, 2 kosmetické lahve, vysoušeč vlasů, holící strojek, váhu, koupelnový stupínek, osušku, 2 ručníky, houbičku, pár pantoflí

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil Dollhouse
Záruka: 2 roky
Doporučený věk: 4 roky a více

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.