Playmobil Kaskadérská show Servisní stan

Kód: 70552
Pro kluky
Značka: Playmobil
511 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
15.6.2023
Možnosti doručení
  • Rozměry stanu: 22 x 12 x 14 cm (délka x šířka x výška)
  • Počet dílků: 49
  • Materiál: plast
  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kaskadérská show Servisní stan - bez něj se neobejde žádný pořádný závod. Servisní stan představuje zázemí pro mechanika, který si poradí s opravou a údržbou kaskadérského vozidla, motorky ale i velkého vozidla, a to díky rampě, která ve stanu nesmí chybět. Změnou helmy postavičky uděláš rázem z mechanika kaskadéra na motorce!

V setu najdeš motorku a servisní stan se spoustou příslušenství pro opravu a údržbu vozidel.

Postavičky: kaskadér - mechanik

 

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro kluky
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.