Playmobil Kaskadérská show Požární motokára

Kód: 70554
Pro kluky
Značka: Playmobil
265 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
15.6.2023
Možnosti doručení
  • Rozměry: 12 x 7 x 6 cm (délka x šířka x výška)
  • Počet dílků: 47
  • Materiál: plast
  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kaskadérská show Požární motokára je připravena bojovat s plameny i s hořícími olejovými skvrnami, které vznikají při adrenalinové kaskadérské show. Součástí balení je požární motokára se dvěma požárními hadicemi a olejové louže.

Postavičky: hasič

Nevhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro kluky
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.