Playmobil Kaskadérská show Motorka s ohnivou stěnou

Kód: 70553
Pro kluky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
306 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
  • Rozměry skokanského můstku bez ohně: 12 x 4,5 x 10 cm (délka x šířka x výška)

  • Počet dílků: 26

  • Materiál: plast

  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kaskadérská show Motorka s ohnivou stěnou. Kaskadér na motorce předvádí velkolepé kaskadérské kousky, v plné rychlosti projíždí ohnivou stěnou! Ohnivou stěnu lze navíc měnit a užít si hned dva různé kaskadérské triky.

Součástí balení je nejen motorkář kaskadér, ale i motorka s ohnivou stěnou a skokanským můstkem.

Postavičky: kaskadér motorkář

 

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro kluky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.