Playmobil Hrací box "Mateřská škola"

Kód: 70308
Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
437 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
  • Kategorie City Life
  • hrací box lze uzavřít, takže všechny figurky a příslušenství mají své místo, kam je po hraní děti můžou uložit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje figurku učitelky, 2 figurky dětí, 2 dětské židle, dětský stůl, autíčko, xylofon, hula hoop, medvídek, 2 batohy, vysílačku, koníčka, 1 míč, kytaru, 2 kuželky, 2 šálky, papírové letadlo

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil City Life
Záruka: 2 roky
Doporučený věk: 4 roky a více

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.