Playmobil Hasiči v akci s hasičským vozem

Kód: 70557
Pro kluky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
1 098 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.4.2023
Možnosti doručení
  • Rozměry balení: 51 x 39 x 12 cm (délka x výška x šířka)
  • Rozměry hasičského vozu: 37 x 12 x 14 - 35 cm (délka x šířka x výška)
  • Počet součástek: 189
  • Materiál: plast
  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hasiči v akci s hasičským vozem - limitovaná edice! 

Pomozte hasičům s hašením požáru barelu, který ohrožuje SUV a řidiče, který zůstal zaklíněný v autě. Na místo požáru už vyrazilo auto s vodním dělem, hasiči ale nutně potřebují pomoc.

Balení Hasiči v akci s hasičským vozem obsahuje svítící a hrající hasičský vůz s vodním dělem a hasícími hadicemi, terénní vozidlo SUV s odnímatelnou střechou a řidičem, barel s ropou, ropné skvrny, plameny a spoustu hasičského vybavení. Do kabiny hasičského vozu se vejdou 3 hasiči, kteří jsou také součástí setu. Celkem tedy najdeš v balení 3 hasiče a jednoho muže!

Pro zvuk a světlo jsou nutné baterie: 3 x 1,5V AAA (nejsou součástí setu)

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro kluky
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.