Playmobil Dárkový set hasiči

Kód: 70291
Pro kluky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
178 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
  • Playmobil Dárkový set hasiči
  • Rozměry balení: 19 x 14 x 5 cm (šířka x výška x hloubka)
  • Počet dílků: 24
  • Věk: 4+
  • Materiál: plast

Detailní informace

Detailní popis produktu

Playmobil Dárkový set hasiči. Hasič se snaží uhasit pomocí pěnové stříkačky nebezpečný oheň, který ohrožuje kolemjdoucí. Někdo oheň zapálil přímo v sudu, ze kterého nyní šlehají plameny. V práci mu pomáhá mnoho vybavení, které má k dispozici. Set je vhodný jako dárek k narozeninám nebo svátku pro dobrého kamaráda. Díky jmenovce na obalu stačí jen vepsat jméno a dárek předat.

Postavičky: hasič

 

Není vhodné pro děti do tří let věku, obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro kluky
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.