Playmobil Dárkový set "Jezdecká stáj"

Kód: 70294
Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
185 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
  • Playmobil Dárkový set "Jezdecká stáj"
  • Rozměry balení: 19 x 14 x 5 cm (šířka x výška x hloubka)
  • Počet dílků: 28
  • Materiál: plast
  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Playmobil Dárkový set "Jezdecká stáj" je skvělým dárkem pro všechny milovníky koní. Ti se mohou naučit pečovat o koníka, trénovat ho a odměnit jablíčkem za dobrý výkon. Dárkový set je vhodný jako dárek k narozeninám nebo svátku a potěší všechny kamarádky. Díky jmenovce na obalu stačí vepsat jen jméno a předat dárek.

Postavičky: žokejka a kůň

 

Není vhodné pro děti do tří let věku, obsahuje malé části!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil Country
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.