Playmobil Chovná stanice pro kočky

Kód: 9276
Pro kluky Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
495 Kč
Skladem
  • Playmobil Chovná stanice pro kočky
  • Rozměry stanice včetně výběhu: 32 x 17 x 13 cm (délka x šířka x výška)
  • Věk: 4+
  • Materiál: plast

Detailní informace

Detailní popis produktu

Playmobil Chovná stanice pro kočky - je doslova rájem pro kočičky. Můžou si hrát s mnoha hračkami, lozit po stromě anebo se ukrýt před vetřelcem v jednom z úkrytů. Ubytování pro kočičky navíc poskytuje možnost vyjít na zahrádku pomoci průchodu a vylézt na strom. Nezapomnělo se ani na hračky, krmivo a záchod pro kočičky. Stanici je možné vyzdobit přiloženými samolepkami. Ve stanici pro kočky bude o vašeho mazlíčka hezky postaráno. 

 

Postavičky: ošetřovatelka, holčička a velké množství koček.

 

Není vhodné pro děti do tří let věku, obsahuje malé části!

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil City Life
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.