Playmobil Bezzubka a Škyťák s dráčetem

Kód: 70037
Pro kluky Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
927 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
  • velikost Bezzubky: 38 x 26-49,5 x 9-20 cm
  • Škyťákovi je možné sundat plášť
  • Bezzubka vystřeluje šípy z tlamy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro všechny fanoušky filmu Jak vycvičit draka. Bezzubka a Škyťák jsou doplněni o jedno dračí mládě. Bezzubka může z tlamy vystřelovat šípy, pohybuje křídly a má svítící pásek na zádech.

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil Dragons
Záruka: 2 roky
Doporučený věk: 4 roky a více

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.