Playmobil Back to the Future Martyho pick-up

Kód: 70633
Pro kluky
Značka: Playmobil
1 279 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Možnosti doručení

Rozměry pick-upu: 25 x 12 x 13 cm 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada obsahuje postavičky Martyho McFlye, Jennifer Parkerové a Biffa Tannena, stejně jako Pick-up Truck s prostorem pro dvě postavy a sběratelskou pohlednici pro fanoušky. Kapotu a dveře zavazadlového prostoru pick-upu lze otevřít.

Nevhodné pro děti do tří let!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro kluky
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.