Playmobil Babička s chodítkem

Kód: 70194
Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
184 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
  • Postavička babičky s chodítkem
  • Počet dílku: 20
  • Materiál: plast
  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vnučka navštívila svou babičku a přinesla ji květiny a bonboniéru. Společně se pak prošly v parku aby si užily sluníčka.

Set obsahuje babičku s chodítkem, které se může změnit v sedátko, holčičku, květiny, bonboniéru a další.

Postavičky: babička a holčička

 

Není vhodné pro děti do tří let věku - obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil City Life
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.