Playmobil Nemocnice s vybavením

Kód: 70191
Pro kluky Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
2 080 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
  • Nemocnice s vybavením Playmobil
  • Rozměry nemocnice: 60 x 31 x 20 cm (délka x výška x šířka)

  • Počet dílku: 297

  • Materiál: plast

  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nemocnice disponuje čekárnou, operačním sálem a pokojem pro pacienty. Operační sál je pro akutní případy vybaven osvětleným monitorem, otočným chirurgickým světlem, operačním stolem a mnoha dalšími doplňky.

Svítící monitor na operačním sále vyžaduje baterii 1 x 1,5 V AAA (není součástí setu).

 

Set obsahuje mimo jiné vybavený nemocniční pokoj pro dva pacienty, velké množství doplňků, náplastí a obvazů.

 

Postavičky: lékař, lékařka a dvě pacientky

 

Není vhodné pro děti do tří let věku, obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil City Life
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.