Playmobil Moje první železniční dráha

Kód: 70179
Pro kluky
Značka: Playmobil
1 370 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
15.6.2023
Možnosti doručení
  • Moje první železniční dráha Playmobil
  • Věk: + 18 měsíců
  • Materiál: plast

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestuj s vláčkem PLAYMOBIL® 1.2.3 a objevuj přátelská zvířátka a krásnou přírodu.

Železniční dráha obsahuje tunel, železniční  přejezd a železniční signalizaci. Je posuvná a snadno přístupná. Vagony je možné snadno připojit a odpojit.

 

Postavičky: strojvůdce a 3 cestující

Rozměry okruhu dráhy: 70 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil 1.2.3
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.