Playmobil Dárkový set " Farmářka pasoucí zvířata"

Kód: 70608
Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
239 Kč
Skladem
  • Dárkový set " Farmářka pasoucí zvířata"
  • Rozměry balení: 19 x 14 x 5 cm (šířka x výška x hloubka)
  • Počet dílků: 31
  • Materiál: plast
  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Farmářka se stará o ovečky a jiná zvířátka na pastvině. Set je vhodný jako dárek k narozeninám, svátku, pro kamaráda nebo jen tak pro radost.

Obsahuje jmenovku na obalu, stačí napsat jméno a dárek předat.

Postavičky: farmářka

 

Není vhodné pro děti do tří let věku, obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil pro holky
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.