Jak si hraju s draky

Nejraději si hraju s draky z filmu „Jak vycvičit draka“,  protože si můžeš udělat všelijaká témata a vždy tě to bude bavit.

A navíc umí draci hýbat křídly což znamená, že je to jako z filmu! A Bezzubka s Bílou Běskou umí střílet ze své pusy šípy. A všichni draci umí hýbat svými končetinami. Navíc Bezzubka má od třetího dílu po nehodě vyměnitelnou směrovku na ocase. Bezzubce svítí hřbet. Bílá Běska je perleťová ,stejně jako její bílé mládě. A když si koupíte Jedosmrťáka a jeho jezdce Grimmela můžete si odehrát celý film.! A navíc na Bezzubce může sedět Škyťák bez sedla! Jinak ostatní draci a jejich jezdci mají svá sedla a ta se dají oddělat. Existují i jiné sady než z Jak vycvičit draka 3.

Dají se dokoupit i jiné doplňky a když si je poskládáte, můžete si hrát na "Bláznivé dračí závody" .A prozradím vám jednu věc. V každé sadě je jedna anebo více věcí, které jsou doplňky, se kterýma si můžete udělat dekoraci k "Bláznivým dračím závodům".

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení