Playmobil Ambulance se světly

Kód: 70049
Pro kluky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
1 150 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.4.2023
Možnosti doručení
  • Ambulance se světly Playmobil
  • Rozměry sanitky: 27 x 13 x 14 cm (délka x šířka x výška)

  • Počet součástek: 62

     

  • Materiál: plast

  • Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ambulance se světlem a zvukem, vyráží zachránit zraněného cyklistu, kterého našli kolemjdoucí ležet na silnici. Pro záchranu je ambulance vybavena skládacími nosítky, svítícím monitorem a pomůckami první pomoci. Sanitka má navíc funkční světla a zvuk sirény. Pro lepší hratelnost má ambulance odnímatelnou střechu, posuvné boční dveře a otevírací zadní dveře.

Postavičky: cyklista s kolem, dva záchranáři

Vyžaduje baterie : 4  x 1,5V AAA baterii (nejsou součástí)

 

Není vhodné pro děti do tří let věku, obsahuje malé části!

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil City Life
Záruka: 2 roky

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.