Adventní kalendář Playmobil 1.2.3 "Vánoce v lese"

Kód: 9391
Akce Pro kluky Pro holky
Neohodnoceno
Značka: Playmobil
599 Kč –17 %
Adventní kalendář Playmobil 1.2.3 "Vánoce v lese"
599 Kč –17 % 499 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
  • rozměry kalendáře:40 x 30 x 7,5 cm
  • věk: 18 měsíců
  • figurky nebo doplňky Playmobil z prostředí lesa pro nejmenší

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adventní kalendář pro nejmenší s figurkami lesních zvířátek, který zpříjemní čas čekání na Vánoce. Tento kalendář neobsahuje čokoládu, ale hračky, takže děti navnadí a naladí na tu pravou předvánoční atmosféru a rodiče se nemusejí bát o zdraví zoubků z mlsání čokolády.

Doplňkové parametry

Kategorie: Playmobil Vánoce
Záruka: 2 roky
Doporučený věk: 18 měsíců

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci, rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.

Playmobil sídlí v bavorském městě Zirndorf nedaleko Norimberku, kde se také nachází velký Playmobil Fun Park. Hračky se vyrábějí především v německém Diethofenu, ale i na Maltě a v Chebu, odkud se vozí zpět do Německa. Playmobil je rovněž předmětem zájmu sběratelů.